Chciałem bardzo podziękować za kapitalną organizację wyjazdu na mecz FC Barcelona - Real Madrid w marcu 2015 r.

Łukasz

Więcej

FC Barcelona

Klub

Futbol Club Barcelona (Barça) - hiszpański wielosekcyjny klub sportowy, istniejący od chwili założenia drużyny piłkarskiej. Założony w 1899 przez grupę Szwajcarów, Anglików i Hiszpanów, z czasem stał się katalońską instytucją o dużym znaczeniu społecznym. Jego dewiza to Més que un club (pl. Więcej niż klub). Drużyna należy do najbardziej utytułowanych zespołów świata w tej dyscyplinie.

Stadion - Camp Nou

Stadion piłkarski w Barcelonie, na którym, na co dzień gra FC Barcelona. Na jego trybuny może wejść 98 772 osób, więc jest to największy stadion w Europie i jeden z największych na świecie. Według UEFA stadion zasługuje na 5 gwiazdek, ponieważ jest to arena spełniająca najwyższe standardy. W budynku stadionu znajduje się muzeum klubowe im. Juana Gampera o powierzchni 3500 metrów kwadratowych.

VIP SILVER GOL

VIP SILVER GOL - sektory 212-224 (trybuna Gol Nord) i 238-250 (trybuna Gol Sud), miejsca za bramkami w pierwszych rzędach, wygodne krzesełka z podłokietnikami, dostęp do stadionowej strefy VIP (Sala Mediapro na trybunie Nord) na 90 minut przed meczem, podczas przerwy i na 45 minut po meczu, wykwintny catering w formie bufetu, open bar (wino, piwo, szampan, woda, napoje), obsługa hostess, szatnia. W pomieszczeniach VIP często możemy spotkać znane osobistości z różnych branż. Ta kategoria gwarantuje miejsca grupowe.

VIP SILVER LATERAL

VIP SILVER LATERAL - sektory 225-227 i 235-237, miejsca wzdłuż linii w pierwszych rzędach, wygodne krzesełka z podłokietnikami, dostęp do stadionowej strefy VIP (Avantllotja Lateral) na 90 minut przed meczem, podczas przerwy i na 45 minut po meczu, wykwintny catering w formie bufetu, open bar (wino, piwo, szampan, woda, napoje), obsługa hostess, szatnia. W pomieszczeniach VIP często możemy spotkać znane osobistości z różnych branż. Ta kategoria gwarantuje miejsca grupowe.

VIP SILVER LATERAL PREMIUM

VIP SILVER LATERAL PREMIUM - sektory 228-234, miejsca w pierwszych rzędach, wygodne krzesełka z podłokietnikami, dostęp do stadionowej strefy VIP (Avantllotja Lateral) na 90 minut przed meczem, podczas przerwy i na 45 minut po meczu, wykwintny catering w formie bufetu, open bar (wino, piwo, szampan, woda, napoje), obsługa hostess, szatnia. W pomieszczeniach VIP często możemy spotkać znane osobistości z różnych branż. Ta kategoria gwarantuje miejsca grupowe.

VIP GOLD TRIBUNA

VIP GOLD TRIBUNA - sektory 3-9 na głównej trybunie, wygodne krzesełka z podłokietnikami, dostęp do stadionowej strefy VIP (Avantllotja d`Honor) na 60 minut przed meczem, podczas przerwy i na 30 minut po meczu, wykwintny catering w formie bufetu, open bar (wino, piwo, szampan, woda, napoje), obsługa hostess, szatnia. W pomieszczeniach VIP często możemy spotkać znane osobistości z różnych branż. Ta kategoria gwarantuje miejsca grupowe.

VIP PALLADIUM

VIP PALLADIUM - sektory 410-412 na głównej trybunie, wygodne krzesełka, dostęp do stadionowej strefy VIP (Roma '09) na 60 minut przed meczem, podczas przerwy i na 30 minut po meczu, wykwintny catering w formie bufetu, open bar (wino, piwo, szampan, woda, napoje), obsługa hostess, szatnia. W pomieszczeniach VIP często możemy spotkać znane osobistości z różnych branż. Ta kategoria gwarantuje miejsca grupowe.

Dostawa biletów

• Wszystkie zapytania/rezerwacje muszą być wysłane w formie pisemnej na adres info@sportandtravel.com.pl.
  • Cena biletu potwierdzana jest w momencie otrzymania zapytania i jest aktualna na dany moment.
  • Bilety nie podlegają zwrotom, w przypadku odwołania wydarzenia lub zmiany daty jego organizacji, bilety będą ważne na zmienioną datę, chyba że organizator wydarzenia zaproponuje całkowitą refundację kosztów.
  • Bilety dostarczane są do hotelu w miejscu gdzie odbywa się mecz, Sport & Travel musi otrzymać pełny adres hotelu + nazwisko osoby, na któą założona jest rezerwacja. W przypadku otrzymania biletów w formie PDF klient zobligowany jest do wydruku biletów w domu. Obowiązuje całkowity zakaz udostępniania tych biletów w miejscach publicznych, dostępnych dla osób nieupoważnionych.
  • Daty i godziny wydarzeń mogą podlegać zmianie, Klienci są zobligowani do sprawdzenia daty i godziny odbycia się wydarzenia.